lepší zaplnit

15. října 2009 v 1:42 | fine_ray
stránky blogu

než schránku telefonu. Snaha je, ale furt chybí malinký kopnutí dopředu.

Včerejšek? Jiný. Oběd, nejkrásnější rozhovory, jako kdysi.. Návštěva? Nevim jestli to bylo správně, ale rád potkávam rodiče. I když si to nemyslí. Hovory, hudba...pocit štěstí ze sdílení štěstí. To je to správný.
Obejmutí, neznamenalo nic. A přitom tak akorát. Ty oči jsou moc hluboký, ale je do nich vidět. 99/1. Šance není žádná, ale asi to nevadí. Třeba přijde. Třeba ne. Proto tolik práce najednou, protože volný čas, který zas odvděčuje vykonanou prací. Líbí se mi přístup a snažim se učit. Pomalu? Ne vůbec.

Trénink super, moc. Cesta dom na telefonu taky super. Máme k podobnej věci jiný přístupy, a ony vlastně taky. Doma klid, šipky, hermelínburger a spát.

Spaní nevyšlo, tak komunikace online. Smutek rozjařila zpráva. Fair to be fair. Ani nevim jak to ze mě vypadlo (ostatně jako vždycky). Komunikace se pak zbytečně zvrhávala kam neměla. Ale v poho. Závěr byl dost sám o sobě. Nečekal jsem slzy z takovejch vět. Nečekal sem tolik. Cítil sem ruce, chápeš to. U sebe, u ní. Zajímalo by mě jak to cítila (a jestli vůbec). Vim že to umíme oba, ale jen ne dokonale ovládat a nevíme co s tím pořádně. Ale je to přinejmenším zajímavý.
Pak už jen spát a pray.

Dnešek mi furt chybí rozjezdy pro hvězdy..jakoby nesvítily. Musí co nejdřív

... a tady v tom místě někde přestal včera ráno blog.cz fungovat a já zas ztratil skvělej kus článku... oj. Nebudu to dopisovat, smysl to ztrácí i časem kterým se to uveřejňuje.

nový myšlenky budou nový.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.